Tabita.

Bardzo dziękuję za każdy głos świadczący o tym, iż mój blog jest regularnie odwiedzany i czytany, a moje pisanie tutaj ma sens, zaś materiały nań zawarte są Wam pomocne oraz potrzebne.

Jeśli masz ochotę, to możesz mi pomóc w rozwoju bloga poprzez dobrowolną i dowolną ofiarę. Dla mnie będzie to wymierna i bardzo pomocna forma docenienia mojej pracy, a Twój dar zachętą i dużą pomocą bez względu na to czy zdecydujesz się na regularne czy jednorazowe wsparcie. Środki finansowe zostaną przekazane na zakup materiałów do mojego warsztatu pracy, m.in. notatników, ołówków, gumek, temperówek, książek, Biblii, opłacenia dostępu do materiałów dydaktycznych i wiele wiele innych.

Pismo Święte mówi:

„(…) kto sieje obficie, obficie też żąć będzie. Każdy, tak jak sobie postanowił w sercu, nie z żalem albo z przymusu; gdyż ochotnego dawcę Bóg miłuje. A władny jest Bóg udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście, mając zawsze wszystkiego pod dostatkiem, mogli hojnie łożyć na wszelką dobrą sprawę, jak napisano: Szczodrze rozdaje, udziela ubogim, Sprawiedliwość jego trwa na wieki”. [2. Kor. 9,6-9]

Jeśli uznasz, że masz ochotę finansowo wesprzeć mą służbę na tym blogu, to możesz wpłacić dowolną kwotę na poniższe konto:

Bibliotekarz 65 1140 2004 0000 3202 4302 8812 (z dopiskiem „blog OPL„).

Za wszelkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *